Niebanalna oprawa artystyczna imprez, niezapomniane pokazy tańca, warsztaty taneczne i regularne lekcje tańca irlandzkiego to oferta grupy Elphin.

Elphin prezentuje współczesną formę tańca irlandzkiego. Styl ten wspaniale prezentuje się na scenie, zarówno na dużych imprezach, jak i na kameralnych spotkaniach czy bankietach. Dziewczęta posiadające bogate doświadczenie sceniczne potrafią świetnie nawiązać kontakt z publicznością i porwać widzów do wspólnej zabawy. Zróżnicowany repertuar taneczny zaspokoi gusta wymagających widzów: zarówno wielbiciele widowisk tanecznych jak i milośnicy teatru tańca znajdą w nim coś dla siebie. Dynamiczne choreografie, piękne kostiumy i zapierąjace dech w piersiach umiejętności oraz uroda tancerek z pewnością zostaną w Państwa pamięci na długo.

Na występ grupy tańca irlandzkiego Elphin skladają się pokazy solowych i grupowych tańców irlandzkich w miękkich i twardych butach (step irlandzki). Prezentacja układów tanecznych odbywa sie w blokach trwających w zależności od życzenia organizatorów od 3 do 15 minut. Maksymalny czas prezentowanego repertuaru to 50 minut.

Oprócz prezentacji tanców grupa może poprowadzić zabawę z publicznością - naukę podstaw tańca irlandzkiego i prostych tańców grupowych oraz konkursy taneczne.

Na życzenie organizatorów zespół może także przeprowadzić warsztaty tańca irlandzkiego na dowolnym poziomie zaawansowania, pod okiem certyfikowanego nauczyciela An Coimisiun Le Rinci Gaelacha - Komisji Tańca Irlandzkiego z siedzibą w Dublinie.

Zarówno pokaz tańca jak i warsztaty prowadzone są do muzyki elektronicznej (z płyty CD), jednak możliwe jest też zorganizowanie imprezy z muzyką na żywo grupa Elphin współpracuje z czołowymi zespołami folkowymi z Polski i z zagranicy (m.in. Shannon, Dullahan, Deirin De).
All rights reserved, 2007© Elphin